جدیدترین و پیشرفته ترین سالن مرغداری دنیا با اختراع ما

Poultry Production is Extremely Lucrative Business but Also The Highest Technology + The Highest Management

 
 
 
 

هوای پاک و پر اکسیژن عامل اصلی موفقیت درصنعت مرغداری

پرورش دهندگان طیور و بخصوص مرغداران همیشه آرزو داشتند و دارند تا در هر سنی و در هر موقعیتی از مرغشان هوایی بسیار پاک و سالم و سرشار از اکسیژن و بدون گازهای سمی داشته باشند که البته این کار بطور عالی هیچگاه به واقعیت نپیوسته است .
آیا اگر این شرایط آرزومندی مرغداران جامه عمل بخود بپوشد مرغداران و متخصصین چکار می کنند و آینده صنعت پرورش و نگهداری طیور را چگونه می بینند و آیا صنعت مرغداری به کجا خواهد رسید ؟
ما با اختراعاتمان توانستیم این آرزوی بزرگ مرغداران را عملی نماییم.
در اختراعمان سالن مرغداری همیشه در بهترین شرایط هوایی قرار دارد و هوا بقدری پاک و تمیز است که مرغ همیشه خود را در جنگل و نزدیک دریا حس می کند و تمام آثار زیانبار هوای ناپاک در هیچ مرغی مشهود نیست و مرغ سالم بود و سالم خواهد ماند.
صنعت مرغداری دنیا تاکنون چنین هوای پاکی را در سالن های مدرن خود تجربه نکرده است.
.
09121731623 آقای افتخاری

مصاحبه های تلویزیونی مارا روی بخش لینک ها (سمت راست و زیر صفحه)را روی لینگ شبکه 5 کلیک کنید تا فیلم ها نمایش داده شوند

 
1396/5/9  12:15 PM
تحولي عظيم در صنعت مرغداري
در دنياي امروز و عصر تكنولوژي كه تمامي صنايع با سرعت نور پيشرفت ميكنند صنعت مرغداري در خواب به سر ميبرد يا گه گاهي با سرعت لاك پشت حركت ميكند.
مرغداران زحمتكش هر دوره وارد ماراتني سخت و نفس گير ميشوند با مشكلات زيادي دست و پنجه نرم ميكنند در طول دوره هر لحظه منتظر اتفاقي ناخوشايند هستند به جز مشكلات فارم بايد استرس بازار و شرايط اقتصادي را نيز داشته باشند كه بعد از پشت سر گذاشتن اين مارتن نفس گير و پر..................
ادامه
1396/5/6  3:32 PM
بحران های مرغداری و گران تمام شدن قیمت مرغ چرا؟
آیا بحران ها در صنعت مرغداری باید همیشه پابرجا باشد و چرا تمام نمی شود و با توجه به پیشرفت دانش وتکنولوژی ، مرغدارا ن همچنان مشکلاتی اساسی دارند البته باید متذکر شد که این عزیزان برای رفع بحران هایشان همیشه دنبال راهکارهایی هستند و هر کس راهکارهایی را پیشنهاد می کند اما اجرای این راهکار ها تاکنون راه به جایی نبرده است. ادامه
1396/5/1  5:11 PM
کاهش اشتها در مرغ مشکلی بزرگ در صنعت مرغداری
مرغداران مرتبا به زور به مرغ ها غذامی دهند آنهابا سروصدا مرغها رااز زمین بلند کرده تا دان بخورند ، با اینحال مرغ ها اشتهایی به دان خوردن ندارند ودر بعضی از اوقات نیز مرغداران شاهد اصلا نخوردن دان یا کور شدن اشتهای مرغ هستند که اصطلاح دان زدگی را برای مرغ بکار می برند .

باتمام این تفاسیر مرغداران در این مواقع در دادن دان به مرغ بطور طبیعی وبا اشتهای خودش موفق نبوده اند و باید گفت
ادامه
1396/4/31  12:15 AM
چرا اختلاف وزن مرغ ها در نقاط مختلف سالن مرغداری !!!!!!
این سوالی است که تمام مرغداران از خود می کنند که چرا تفاوت وزن های مرغشان در نقاط مختلف سالن بسیار زیاد است معمولا جواب این سوال برای مرغداران به یک معما تبدیل شده است و تفریبابرای رفع این معضل هر قدر تلاش کرده اند به نتیجه ای دست نیافته اند حال ما نسبت به تجزیه و تحلیل این امر و دادن جواب و راه حل آن همت گماشتیم و این مشکل را حل نمودیم:

باید اذعان کرد که علل مختلفی در این معضل دخیل هست که فعلا ما به یکی از مهم ترین شان اشاره می نماییم:
ادامه
 
 
 
   
1391© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سیماب می باشد.
طراحی و اجرا؛ بانی هاست
صفحه نخست | درباره ما | اخبار و مقالات | نظرات و پیشنهادات | عکس و ویدئو | تماس با ما