جدیدترین و پیشرفته ترین سالن مرغداری دنیا با اختراع ما

Poultry Production is Extremely Lucrative Business but Also The Highest Technology + The Highest Management

 
 
 
 
سه شنبه 27 تیر 1396  8:48 AM
 
چرا تغییراتی را که مرغداران در فارم خود می دهند به نتیجه ای نمی رسد
 
روندایجاد تغییرات در سالن های مرغداری
       صاحبان مرغداری ها چنانچه می خواهند تغییراتی را در سالن مرغداری خود بدهند  قبل از هر چیز امید دارند که با این یک کار دیگر مشکلی نخواهند داشت  و این کار مذکور را به این امید  انجام می دهند که درپی  این کار دیگر هیچ مشگلی نخواهند داشت
        معمولا شاهد هستیم که  این کار ها به نتایجی بدرد بخور و موثر نرسیده و نخواهد رسید زیرا:
        مرغداری شغلی است که سود آوری در آن و در حقیقت توجیه اقتصادی آن دقیقا وابسته به توجیه فنی آن  می باشد و معمولا هیچوقت با یک کار قادر نخواهیم بود تا مرغداری خاصی را دارای توجیه فنی نماییم تا مرغداری به توجیه اقتصادی برسد زیرا مرغداری یک کار سیستماتیک است و با یک حرکت  و تنها در یک مدیریت نمی توان به موفقیت دست یافت.
        اگرما بخواهیم در گار فنی و علمی مرغداری کاری را انجام دهیم باید تمام مدیریت ها را ببینیم و برمبنای تمام مدیریت های مرغداری  و ارتباطات و معادلات  و تطابق تمام مدیریت  ها با هم کاری  یا کارهایی را طراحی و شروع و با مدیریتی خاص به پایان ببریم تا بتوانیم کاری موثر و ارزشمند را انجام داده باشیم.
www.poultrytop.com
دیدگاه شما       1035
نام و نام خانوادگی*:   
تلفن همراه:
پست الکترونیک*:     
متن پیام*: توجه: متن ارسالی نباید بیش از 900 کاراکتر باشد.
 
  
 
  توجه: پر کردن فیلد های ستاره دار (*) الزامی می باشد.
 
1396/7/13  11:01 PM
توصیه های علمی کاربردی بسیار مهم مدیریت آب در صنعت مرغداری
گاهی اوقات مرغداران به مشکلاتی بزرگ و جدی و حتی لاینحلی برخورد می کنند که عامل اصلی آنها ممکن است مواردی باشند که بسیار پیش پا افتاده و کم اهمیت بنظر برسند و در صورتیکه با دقت و با اهمیت به آنها دقیق شویم راه حل های بسیار ساده و ارزانی را خواهیم یافت که می توانند ما را ازمشکلاتی بزرگ و عدیده برهانند .

مطمئنا مواردی از این دست بسیار هستند و در اینجا ما به بخشی کوچک از مدیریت آب که یکی از مدیریت های بسیار مهم در صنعت مرغداری است و می تواند مشکلاتی اساسی را در این صنعت ایجاد نماید می پردازیم و راه حل آنرا باز گو می کنیم:
ادامه
1396/5/9  12:15 PM
تحولي عظيم در صنعت مرغداري
در دنياي امروز و عصر تكنولوژي كه تمامي صنايع با سرعت نور پيشرفت ميكنند صنعت مرغداري در خواب به سر ميبرد يا گه گاهي با سرعت لاك پشت حركت ميكند.
مرغداران زحمتكش هر دوره وارد ماراتني سخت و نفس گير ميشوند با مشكلات زيادي دست و پنجه نرم ميكنند در طول دوره هر لحظه منتظر اتفاقي ناخوشايند هستند به جز مشكلات فارم بايد استرس بازار و شرايط اقتصادي را نيز داشته باشند كه بعد از پشت سر گذاشتن اين مارتن نفس گير و پر..................
ادامه
1396/5/6  3:32 PM
بحران های مرغداری و گران تمام شدن قیمت مرغ چرا؟
آیا بحران ها در صنعت مرغداری باید همیشه پابرجا باشد و چرا تمام نمی شود و با توجه به پیشرفت دانش وتکنولوژی ، مرغدارا ن همچنان مشکلاتی اساسی دارند البته باید متذکر شد که این عزیزان برای رفع بحران هایشان همیشه دنبال راهکارهایی هستند و هر کس راهکارهایی را پیشنهاد می کند اما اجرای این راهکار ها تاکنون راه به جایی نبرده است. ادامه
1396/5/1  5:11 PM
کاهش اشتها در مرغ مشکلی بزرگ در صنعت مرغداری
مرغداران مرتبا به زور به مرغ ها غذامی دهند آنهابا سروصدا مرغها رااز زمین بلند کرده تا دان بخورند ، با اینحال مرغ ها اشتهایی به دان خوردن ندارند ودر بعضی از اوقات نیز مرغداران شاهد اصلا نخوردن دان یا کور شدن اشتهای مرغ هستند که اصطلاح دان زدگی را برای مرغ بکار می برند .

باتمام این تفاسیر مرغداران در این مواقع در دادن دان به مرغ بطور طبیعی وبا اشتهای خودش موفق نبوده اند و باید گفت
ادامه
 
 
 
   
1391© تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت سیماب می باشد.
طراحی و اجرا؛ بانی هاست
صفحه نخست | درباره ما | اخبار و مقالات | نظرات و پیشنهادات | عکس و ویدئو | تماس با ما